معرفی قويترين سايت جستجوگر دراينترنت

سايت جستجوي اينترنتي جديد و بديع "داگ پايل" با تركيب نتايج جستجوي برترين موتورهاي جستجوي اينترنتي جهان، خدمات بسيار جالبي را براي كاربران اينترنت فراهم كرده‌است.
به گزارش ایرنا "داگ پايل"( (Dogpileخدمات جستجوي اينترنتي است كه شركت "اينفو اسپيس" راه‌اندازي كرده است و براي ارايه نتايج جستجوي كليد واژه‌هاي درخواستي كاربران، از تركيب نتايج گرفته شده از برترين موتورهاي جستجو، از جمله "گوگل"، "ياهو" و "اسك جيويز" استفاده مي‌كند و به تازگي نتايج كسب شده از موتور جستجوي "ام اس ان" شركت مايكروسافت را نيز به خدمات خود افزوده است.
سايت "داگ پايل" در واقع خود يك موتور جستجو نيست بلكه پايگاه اينترنتي است كه براي براي برطرف كردن مشكلات جستجوي اينترنت، در واقع از دسترنج موتورهاي جستجوي بزرگ اينترنتي استفاده كرده و نتايج جستجوهاي انجام گرفته توسط آنها را تركيب مي‌كند و در نهايت آنچه به كاربر ارايه مي‌دهد، چكيده‌اي از حاصل كار مطرح‌ترين موتورهاي جستجوي اينترنتي است.

كاربران مي‌توانند در سايت "داگ پايل" با آدرس اينترنتي
www.dogpile.comانتخاب كنند كه نتايج جستجوي كليد واژه خود را به صورت تركيبي از نتايج ساير موتورهاي جستجو مشاهده كنند و يا اينكه نتايج جستجوي كليد واژه خود در موتورهاي جستجوي مختلف را به صورت مجزا دريافت نمايند.
پايگاه اينترنتي "داگ پايل" داراي قابليتهاي جستجوي سايتها، عكسها، صدا، ويدئو، اخبار، افراد و مشاغل در اينترنت است و در آينده نزديك خدمات جستجوي اينترنتي ويژه استفاده در گوشي‌هاي تلفن همراه و رايانه‌هاي جيبي را نيز راه‌اندازي خواهد كرد.
هم‌اكنون نوارابزار "داگ پايل" نيز در آدرس اينترنتي فوق موجود است كه كاربران مي‌توانند با دانلود و نصب آن روي مرورگر اينترنتي خود، بدون نياز به مراجعه به سايت "داگ پايل"، به سادگي از قابليتهاي گسترده آن استفاده كنند.

 

/ 0 نظر / 25 بازدید